Ogłoszenie

Jeśli nie jesteś w żaden sposób związany z Ligą Śmietnikową ----W------Y-----P------I----E-------R-----D-----A----L----A--J---

#1 2009-03-01 21:09:22

Tokar

Prezes Ligi Śmietnikowej

Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 869
Punktów :   

Zasady TYPERA

Będę edytował jak coś nowego wprowadzimy, trzeba zrobić konferencję na ten temat.
Więc tak:

Chodzi w tym dziale o to, że będziemy typować mecze. Będzie wyglądało to tak: Ja piszę wynik PUBLICZNIE TU NA FORUM, a wy wysyłacie na maila, jakiego później dopiszę. Chodzi o to żeby nie było tak jak dwie osoby postawią ten sam wynik, potem kłótnie itd. Musimy się także podzielić :
Sobek - Liga Hiszpańska, Portugalska
Ja- Premier League
Koszek- Serie A, Orange ekstraklasa
Gała - Bundesliga
Sobek Liga Francuska

Te osoby mają napisać wszystkie mecze NASTĘPNEJ KOLEJKI - Zakładać osobne tematy na poszczególne ligi. Najpierw typujecie wy, na koniec (oczywiście przed meczami) typuję ja żeby nie było że zmieniłem typ podczas meczu. Zrobimy Tabelę wyników - kto najlepiej zatypuje na koniec miesiąca albo roku dostanie jakiś prezent ( ze zrzutki of kors)



Jeśli wytypujesz wygraną/przegraną ale nie trafisz wyniku - 1 pkt
Jeśli wytypujesz wygraną/przegraną ale pomylisz się jednym golem-2pkt
Jeśli wytypujesz remis ale pomylisz się w wyniku  -3pkt
Jeśli wytypujesz wygraną/przegraną i trafisz w wynik - 4 pkt
Jeśli wytypujesz remis i trafisz wynik - 5 pkt.

Oczywiście nie bawimy się w debilstwo typu strzeli ktoś i coś - skąd wiemy czy ci piłkarze w ogóle zagrają ???
Proszę dodawać też nazwy drużyn albo chociaż skróty a nie same wynik w jakiejś tam kolejności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vt.pun.pl www.elanowcy.pun.pl www.opowiadaniasf.pun.pl www.naruto-arena-x.pun.pl www.dyskusja.pun.pl